Öğretmen adayı ders simülasyonu.png
Öğretmen adayı.png

Öğretmenler için;

Sınıfta ile siz değerli öğretmenler için eğitimde tazelenme, alternatif eğitim tekniklerini gerçek hayatta hiçbir öğrenciye zarar vermeden deneme ve kullanma, yeni teknolojilere uyum, bilgi, teknoloji ve tecrübe karmasında kendinizi denemeniz sağlanmaktadır.
 

Bunun yanı sıra Sınıfta'nın web sitesi üzerinden kayıt yaparak etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olabilir, öğretmenler için yaptığımız çalıştaylara davetlimiz olarak katılabilirsiniz.

Eğer çalıştığınız kurumda Sınıfta'yı kullanmak isterseniz bilgi@sinifta.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

   

Öğretmen adayları için;

Sınıfta'yı kullanarak sanal sınıflarda denemeler yapabilir ve hizmet içi eğitime hazırlanabilirsiniz. Sınıfta ile derslerinizde edindiğiniz pedagojik yaklaşımları deneyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Sınıfta'nın web sitesi üzerinden kayıt yaparak etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olabilir,öğretmenler ve öğretmen adayları için düzenlediğimiz çalıştaylara davetlimiz olarak katılabilirsiniz.

Sınıfta'yı derslerinizde öğretim materyeli olarak kullanmak isterseniz bilgi@sinifta.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Araştırmacı.png
Okul yönetici eğitim simülasyonu.png

Bugüne kadar Sınıfta.com ile ilgili yapılan çalışmaları “Yayınlar” alanından inceleyebilirsiniz. Eğer sizler de çalışmalarınızın web sitemizde yayınlanmasını ve benzeri çalışmalar tarafından atıf almasını isterseniz bize çalışmanızın örneğini e-posta olarak gönderebilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra Sınıfta'nın web sitesi üzerinden kayıt yaparak etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olabilir ve düzenlediğimiz çalıştaylara davetlimiz olarak katılabilirsiniz.

 

Sınıfta'yı derslerinizde öğretim materyali olarak kullanmak ve/veya bu alanda araştırma ve yayın yapabilmek için bilgi@sinifta.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


 

Araştırmacılar için;
Okul yöneticileri için;

Sınıfta'yı okullarınızda kullanarak aday öğretmenlerinizin denemesini sağlayabilirsiniz. Detaylı raporlama sistemi ile adayların nasıl bir ders ortamı yürüttüklerini ölçebilir ve sorunlar  ile nasıl baş ettiklerini görebilirsiniz. 
 
Bunun yanı sıra Sınıfta'nın web sitesi üzerinden kayıt yaparak etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olabilir ve düzenlediğimiz çalıştaylara davetlimiz olarak katılabilirsiniz.

Eğer okulunuzda Sınıfta'yı kullanmak isterseniz bizler ile bilgi@sinifta.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.